Yatak Kapasitesi;

Termal bir belde de yer alan Yoncalı Uygulama Oteli termal küvetleri bulunan 45 odalı 90 yatak kapasitesine sahiptir. Ek yataklarla birlikte 110 yatak kapasitesine  çıkabilmektedir.

Salon Kapasitesi

Otel içerisinde 160 ve 45 kişilik iki adet konferans, bir adet 10 kişilik vip toplantı salonu bulunmaktadır.

Yiyecek-İçecek Salon Kapasitesi

160 kişilik restoran ve 120 kişilik alakart restoran, 25 kişilik iki kafeterya tesis içinde yer almaktadır. Yaz organizasyonları için termal havuzu bulunan 400 kişilik bahçe yer almaktadır.

Oda Standardı

Standart oda; TV, minibar, digital kasa ve 7/24 sıcak sulu oda. (28 oda, çift kişilik)

Delüx oda; TV, minibar, digital güvenlik kasa, kattle, jakuzi küvet ve 7/24 sıcak sulu oda. (14 oda, çift kişilik)

Suit oda; TV, minibar, digital kasa, kattle, jakuzi küvet, 7/24 sıcak su, 1+1 oda, (3 oda, 1 çift kişilik, 2 tekli koltuk yatak)

Verilebilecek Hizmetler ve Diğer Eklentiler;

Kahvaltı organizasyonları, alakart menü veya açık büfe öğle ve akşam organizasyonları, yemekli yemeksiz, hizmet içi eğitim faaliyetleri, seminer, çalıştay ve konferans organizasyonları.

Siz yemek yerken veya toplantı anında çocukların faydalanacağı iç mekânda oyun alanı ve oyun parkı, bay/bayan mescit, dış mekânda ayrıca çocuk parkı, fitness park alanı, çardaklı oturma alanları ve otopark mevcuttur.

Bölge imkanları;

Yoncalı’nın termal bir belde olması nedeniyle bölgede aile banyoları, hamamlar, havuzlar,piknik alanlanı, ve Fizik tedavi hastanesi  bulunmaktadır. Temiz havası ve sakinliğiyle Yoncalı Uygulama Oteli, temiz ve nezih bir konaklama hizmeti sunmaktadır. 

Ulaşım İmkanı;

Kütahya – Balıkesir karayolu 16 km.sindedir. Kütahya otogarından Yoncalı kooperatif araçları ile sabah 07.30 – 19:00 arası saat başı minibüs ile ulaşım sağlanabilmektedir. 

Kütahya

16 km

Tavşanlı

30 km

Zafer Bölgesel Havalimanı

64 km

Eskişehir

95 km

Afyonkarahisar

115 km

Bursa

155 km

Uşak

157 km

Balıkesir

239 km

İstanbul

307 km

Ankara

332 km